Specjalista ds. Wsparcie Sprzedaży – Oferta pracy

13-11-2018

Szukamy osoby do naszego powiększającego się
Zespołu Sprzedaży na stanowisko Specjalista ds. Wsparcia sprzedaży.
Jeżeli masz już za sobą pierwsze doświadczenia w obsłudze klienta, jesteś osobą energiczną, chętną do pracy i otwartą na nowe wyzwania… Dołącz do Nas!!!

Cel stanowiska: Realizowanie planów sprzedaży oraz systemowe wsparcie sprzedaży.

Twoje zadania:

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami, aktywna komunikacja i budowanie trwałych relacji z obecnymi i nowymi klientami firmy,
  • Telefoniczny kontakt z klientami w celu umawiania spotkań dla działu handlowego,
  • Koordynowanie pracy Działu Sprzedaży,
  • Obsługa CRM,
  • Prowadzenie ewidencji dokumentów sprzedażowych,
  • Aktualizacja kontaktów oraz bazy potencjalnych klientów,
  • Przygotowywanie i opracowywanie ofert handlowych,
  • Terminowa sprawozdawczość i raportowanie,
  • Współuczestniczenie w organizacji imprez targowych i konferencji,
  • Obsługa administracyjna działu Sprzedaży (przygotowywanie prezentacji, zbieranie informacji z rynku, przygotowywanie raportów i analiz sprzedaży).

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w sprzedaży i w kontaktach z klientami,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym głównie Excel,
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych.

Dodatkowym atutem będą:

  • Ukończone kursy z zakresu obsługi klienta,
  • Znajomość technik perswazji oraz negocjacji.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Specjalistyczne szkolenia i rozwój zawodowy
  • Pracę w dobrej atmosferze w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: biuro@lpepoland.com