analityczny silnik zakupowy

analityczny
silnik zakupowy

DZIĘKI TEMU ROZWIĄZANIU NASZ OSTATNI KLIENT ZAOSZCZĘDZIŁ 16MLN ZŁ.

ułatwienie pracy

GORDION – narzędzie wspomagająceułatwiające codzienną pracę związaną z podejmowaniem złożonych decyzji zakupowych i logistycznych.

trafne decyzje

GORDION – podejmowanie decyzji w oparciu o konkretne, mierzalne wskaźniki opłacalności.

planowanie

GORDION – właściwe planowanie zakupów, ograniczenie ryzyka błędów.

oszczędności

GORDION – uzyskanie wysokich, wielomilionowych oszczędności.

przesiądź się na prędkość

 • moc
 • wysoki moment obliczeniowy
 • szybkość
 • Prosty interface. Skomplikowane obliczenia

  1,5 miliardów operacji w 15 minut

  złożone decyzje zakupowe

  W ciągu sekundy przeanalizuje miliony opcji i wskaże Ci te najlepsze

  Każda firma codziennie dokonuje kilkadziesiąt czy nawet kilkuset transakcji zakupowych, które zapewniają jej bieżące funkcjonowanie. Obszar zakupów to jedno z miejsc budowania przewagi konkurencyjnej, pod warunkiem, że proces ten zostanie przeprowadzany w jak najbardziej optymalny sposób i nie chodzi tu tylko o to aby kupowac najtaniej. Chodzi o to aby kupować najlepiej w oparciu o dostępne informacje – to wszystko zapewnia GORDION. Pełną optymalizację procesu zakupowego. Spośród kilkudziesięciu dostepnych opcji zawsze wskaże tę najbardziej korzystną. W ciągu sekundy przeanalizuje miliony opcji i wskaże Ci te najlepsze. Decyzja należy do Ciebie, ale zawsze wiesz, że przeanalizowane zostały miliony opcji. Dostajesz najlepszą!

  Istnieje kilkadziesiąt strategi zakupowych. Strategie uwzględniające liczbę dostawców, przedmiot zakupów, uwzględniające geograficzny obszar zakupów, lokalizację dostaw, uwzględniające czas dostawy i podmiot zakupów. Od wyboru właściwej strategii zależy nie tylko końcowy sukces, ale decyzje te mają wpływ na finanse Twojej organizacji. Jedna pomyłka to wymierne konsekwencje. Korzystając z najnowoczesniejszych rozwiązań informatycznych – a takim silnikiem zakupowym jest GORDION – unikniesz błędów. GORDION to matematyczna precyzja wyboru. To wszystkie dostępne i znane strategie w jednym. To narzędzie, które wspomaga Cię w podejmowaniu decyzji. Człowiek bywa omylny, GORDION nie! Dlatego to pewnośc optymalnego wyboru.

  Nie trać czasu. Myśl innowacyjnie

  tak działa Gordon.

  tak wygląda szukanie oszczędności w tradycyjny sposób

  Czas na technologię w Twojej firmie

  Odtwórz wideo

  Masz więcej pytań?

  zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.