LPE POLAND dołącza do grona firm zrzeszonych w organizacji Pracodawcy Rzeczypospolitej.

Pracodawcy RP jako organizacja powstała w listopadzie 1989 roku. Zrzesza ponad 19 tys. firm, które zatrudniają przeszło 5 mln. Pracowników.

Jako LPE POLAND w pełni podpisujemy się pod celami organizacji, a szczególnie, z racji obszaru w którym działamy, szczególnie zależy nam na angażowaniu się w projekty, których celem jest wzrost innowacyjności przedsiębiorstw i zainteresowanie wszystkich członków nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami, które niesie ze sobą cyfrowa transformacja.

Pracodawcy RP to doskonała przestrzeń do dyskusji, wymiany doświadczeń i tworzenia rozwiązań, które pomagają i wspierają nie tylko firmy czy pracowników, ale również takich ujętych w szerszym kontekście interesu społecznego, które  przyczynią się do rozwoju gospodarczego i wzrostu konkurencyjności Polski jako kraju na gospodarczej mapie Europy czy Świata.

Jako LPE POLAND chcemy być aktywnym członkiem – inspirować dyskusje, odpowiadać na potrzeby, angażować się w projekty z zakresu cyfrowej rzeczywistości. I to nie tylko słowa. Wraz z Pracodawcami RP zorganizowaliśmy już pierwszy webinar: Jak zwiększyć efektywność firmy dzięki inteligentnej automatyzacji. To temat nie tylko na czasie, ale automatyzacja i wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji w codziennej pracy firm to przyszłość. I na ten cyfrowy fragment przyszłości – jako członkowie organizacji – będziemy chcieli zwracać uwagę.